Developer

DSC_6661

Witaj w domu

o inwestycji

Stacja Dom to propozycja dla wszystkich ceniących sobie nowoczesność oraz wysoki standard mieszkania w połączeniu ze spokojem i wolnością od miejskiego zgiełku. Otoczona zielenią inwestycja powstaje przy ulicy Mleczarskiej nieopodal wjazdu do podwarszawskiego Piaseczna.

znajdź

lokal

ARCHIWUM

aktualności

KONIEC BUDOWY CORAZ BLIŻEJ!

Z radością możemy poinformować, że koniec budowy zbliża się wielkimi krokami. Ułożone zostały płytki na korytarzach i schodach, kończymy układanie kostki brukowej wokół całego budynku.

więcej »

NIE ZWALNIAMY TEMPA!!!

Pomimo coraz niższych temperatur, nasza budowa idzie jak ogień. W całym budynku szlichty zostały wylane, ściany w lokalach zatynkowane, a budynek dzięki elewacji zmienia się

więcej »

WIEŚCI Z BUDOWY !!!!

Uprzejmie donosimy, iż prace na I ETAPIE STACJA DOM idą jak burza: Zostały wymurowane wszystkie pietra w budynku Rozpoczęto tynkowanie w budynku Okna zostały wstawione

więcej »

BUDOWA IDZIE PEŁNĄ PARĄ!!!!!

Miło nam poinformować, iż została zakończona konstrukcja żelbetowa na wszystkich pietrach. Zostały doprowadzone przyłacza: elektryczne, wodno-kanalizacyjne. Prace murarskie zostały rozpoczęte już na pierwszym i drugim

więcej »

KOLEJNY ETAP JUŻ ROZPOCZĘTY !!!!

Z przyjemnością informujemy, iż kolejny etap naszej inwestycji został rozpoczęty. Dostępne metraże to 35m2, 40m2 41m2 oraz 57m2. Każdy znajdzie coś dla siebie:) Pierwsze umowy

więcej »

ETAP 3 ZAKOŃCZONY !!!!

Z radością informujemy, iż wszystkie prace na budynku 3 zostały zakończone. Rozpoczęliśmy procedurę oddania budynku do użytkowania.

więcej »

Etap 3 Prace wykończeniowe!

Winda została zamontowana. Ościeżnice już są widoczne, czekają tylko na wstawienie drzwi. Barierki w budynku ozdabiają schody. Na balkonach i tarasach pojawiła się deska kompozytowa.

więcej »

Etap 3 coraz bliżej ….

Zakończono wszystkie instalacje wewnętrzne i zewnętrzne. Zainstalowano grzejniki i uruchomiono ogrzewanie w budynku oraz ciepłą wodę. Budynek jest przygotowywany do prac wykończeniowych.

więcej »

Etap 3 wieści z budowy!

Wyprzedzamy harmonogram! Ukończono prace murarskie w lokalach. Jesteśmy na końcówce instalacji sanitarnych oraz elektrycznych. Rozpoczęto prace przy elewacji budynku.

więcej »

Etap 2 oddany do użytkowania!

Jest nam bardzo miło poinformować, że budynek nr 2 przeszedł odbiory techniczne i uzyskał pozwolenie na użytkowanie. Obecnie trwa przekazywanie kluczy pierwszym Mieszkańcom.

więcej »

Lokalizacja

piaseczno

Inwestycja Stacja Dom jest zlokalizowana przy ulicy Mleczarskiej w podwarszawskim Piasecznie.

W bliskim sąsiedztwie inwestycji znajdują się tereny zielone, a także rozbudowana infrastruktura. Dzięki temu Mieszkańcy nie będą mieli problemu z dojazdami do pozostałych części Warszawy, załatwianiem codziennych spraw oraz zakupami. Jest to dogodna lokalizacja także dla rodzin z dziećmi. W okolicy znajduje się szkoła podstawowa i przedszkole. Bliskość ulicy Puławskiej (350 metrów) zapewni wygodny dojazd do stacji metra Wilanowska oraz centrum Warszawy.

W NAJBLIŻSZEJ OKOLICY ZNAJDUJĄ SIĘ:

kontakt

Duis rhoncus libero sed mi mattis mollis vel nec neque. Aliquam erat volutpat. Aenean feugiat, neque ac cursus sollicitudin, libero enim rutrum sapien, lacinia hendrerit risus diam vel augue.
formularz kontaktowy

wyślij wiadomość

Suspendisse porttitor nunc justo, accumsan risus facilisis sit amet. Quisque in dolor vehicula, egestas quam id, feugiat mauris.

odpowiemy na twoje pytania

biuro sprzedaży

Suspendisse porttitor nunc justo, accumsan risus facilisis sit amet. Quisque in dolor vehicula, egestas quam id, feugiat mauris.

DANE FIRMY

TRIMEKO – spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Adres

ul. Mleczarska 9A
05-500 Piaseczno

Godziny pracy

Pon.-pt.: godz. 10.00 – 18.00
Sobota: godz. 10.00-14.00

wszelkich informacji udzielą

doradcy klienta

Sylwia kostrzewska

574 184 362
sylwia.kostrzewska@trimeko.pl

Z

574 184 369
zenobia.nowoszewska@trimeko.pl