WITAJ W DOMU

O INWESTYCJI

STACJA DOM to osiedle, które docelowo składać się będzie z 5 kameralnych budynków wielorodzinnych, z których trzy już są zrealizowane, czwarty jest w trakcie budowy. Każdy budynek będzie posiadał 5 kondygnacji oraz dodatkowo jedną podziemną, przeznaczoną na garaże i komórki lokatorskie, z których na piętra mieszkalne będzie można przemieścić się windą lub schodami.

Niewątpliwym atutem osiedla, oprócz dogodnego położenia, kameralnej zabudowy oraz wysokiego standardu architektonicznego i wykonawczego budynków jest zieleń, którą będzie ono otoczone aż z trzech stron. 

Pierwsi mieszkańcy wprowadzają się od połowy 2020 roku. Docelowo inwestycja będzie składała się z sześciu etapów, z których ostatni powinien zostać oddany do użytku do 2025 r.

Lokali w I etapie​
0
Lokali w II etapie​
0
Lokali w III etapie​
0
Lokali w IV etapie​
0
Lokali w V etapie​
0

DOSKONAŁA LOKALIZACJA

Bogata lokalna infrastruktura, 15 min. do stacji metra Wilanowska,
3 km do nowej drogi S7

AWANGARDOWA ARCHITEKTURA

Unikatowa bryła budynku z urozmaiconą elewacją oraz balustradami balkonów ze szkła i stali

STACJA PEWNOŚĆ

W realizowanej przez nas inwestycji naszych Klientów chroni Ustawa o ochronie praw nabywcy lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego, zwana też “ustawą deweloperską”.

W myśl jej przepisów wszystkie pieniądze nabywców trafiają na specjalny rachunek powierniczy, a przekazywanie tych środków deweloperowi – w miarę postępów budowy – nadzoruje bank. 

Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestiach kredytowych polecamy doradców NOTUS Finanse

O NAS

DEVELOPER

POTRZEBY KLIENTA NA PIERWSZYM MIEJSCU

Spółka TRIMEKO DEVELOPMENT działa w oparciu o całkowicie polski kapitał. Zespół właścicielski tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu dużymi przedsiębiorstwami budowlanymi i inżynieryjnymi. Zatrudniamy tylko najwyższej klasy specjalistów, co pozwala nam z powodzeniem podejmować się nawet najtrudniejszych projektów inwestycyjnych.

Zawsze budujemy solidnie i terminowo – dzięki tym cechom Trimeko od lat funkcjonuje w branży jako synonim rzetelności i stawiania potrzeb Klienta na pierwszym miejscu.

TRIMEKO_wh

STACJA DOM W PRASIE

O NAS I OKOLICY

Media piszą o nas i najbliższej okolicy. Udostępniamy więc wybór linków do doniesień prasowych dotyczących naszej inwestycji: 

Zapraszamy również na naszą stronę na facebooku gdzie pojawiają się regularnie interesujące posty 

Zmiana dni otwarcia Biura Sprzedaży!
Szanowni Państwo, informujemy, że od czerwca nasze Biuro Sprzedaży jest nieczynne w soboty. Zapraszamy do kontaktu!