STACJA DOM

IDEALNE POD INWESTYCJĘ

lokal inwestycyjny

DLACZEGO TO SIĘ OPŁACA?

Część lokali naszego osiedla będzie miała status tzw. lokali inwestycyjnych. To propozycja dla osób fizycznych lub firm poszukujących nowoczesnych i stabilnych form inwestowania o wysokiej stopie zwrotu. 

Na czym to dokładnie polega?

Przedsiębiorca kupujący lokal inwestycyjny ma możliwość odliczenia pełnego, 23% podatku VAT od kupowanego lokalu, a koszty związane z jego eksploatacją (m.in. czynsz i inne opłaty) zaliczane są do kosztu uzyskania przychodu, dzięki czemu płaci on niższy podatek. 

Zakup lokalu inwestycyjnego stanowi doskonałą alternatywę dla lokat bankowych, których roczna stopa zwrotu jest na najniższym poziomie od lat. Przy zakupie lokalu inwestycyjnego nabywa się odrębne prawo własności nieruchomości lokalowej, wraz z księgą wieczystą oraz udziałem w nieruchomości wspólnej, a więc prawie własności do części wspólnych budynku. Nasze lokale spełniają podwyższone normy przeciwpożarowe, akustyczne oraz nośności stropów. Tak jak ma to miejsce w wypadku obiektów użytkowych, np. hoteli.

Inwestor może liczyć na stały przychód z wynajmu lokalu na cele mieszkaniowe lub prowadzenia w nim działalności gospodarczej. Ponadto obiecujący jest wzrost wartości nieruchomości – w Piasecznie i okolicach w ciągu 2 ostatnich lat wyniósł on średnio 16% w skali roku. Wszystko to czyni tę formę inwestowania zdecydowanie bardziej opłacalną niż np. lokata bankowa. Warto wspomnieć, że przy wynajmie lokali inwestycyjnych nie obowiązuje ustawa o ochronie praw lokatorów.

podatku VAT odliczasz od razu
0 %
wartości lokalu co rok w koszty
0 %
roczny wzost cen mieszkań w Piasecznie
0 %

ANALIZA RYNKU NIERUCHOMOŚCI

rozkładowe powierzchnie

Oferowane przez nas lokale, niezależnie od metrażu, zostały zaprojektowane w możliwie funkcjonalny sposób tak, aby każdy metr powierzchni był optymalnie wykorzystany. Wszystkie mieszkania mają charakter rozkładowy, z niezależnym dostępem do każdego z pomieszczeń a zastosowane rozwiązania w postaci dużych okien zapewniają obfity dostęp naturalnego światła słonecznego

wygoda i komfort

popularne metraże

Apartamenty zaprojektowano tak, by spełniać wymagania i potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Dlatego w inwestycji Stacja Dom postawiliśmy na najpopularniejsze i najbardziej poszukiwane przez klientów  metraże lokali inwestycyjnych – począwszy od niewielkich, 25-metrowych, a kończąc na całkiem sporych, niemal 70-cio metrowych.

NAJBARDZIEJ POSZUKIWANE POWIERZCHNIE MIESZKALNE

WYSZUKIWARKA

ZNAJDŹ lokal

WYSZUKIWARKA

ZNAJDŹ lokal

LOKALIZACJA

PIASECZNO

Inwestycja Stacja Dom jest zlokalizowana przy ulicy Mleczarskiej w podwarszawskim Piasecznie.

Lokalizacja to jeden z najważniejszych atutów naszej inwestycji. Osiedle położone jest niezwykle blisko dogodnej infrastruktury komunikacyjnej (dojazd samochodem lub autobusem do centrum Warszawy ul. Puławską, pociągiem z pobliskiej stacji PKP lub rowerem przebiegającą tuż obok drogą rowerową). W odległości około 3 km na zachód biegnie trasa S7 nazywana również Puławską-bis. Wraz z projektowanym nowym przebiegiem drogi 721 będzie to doskonałe połączenie z centrum Warszawy oraz siecią dróg ekspresowych przebiegających w pobliżu stolicy. Wszystkie najważniejsze punkty handlowe, usługowe czy medyczne znajdują się w zasięgu kilkuminutowego spaceru. Jednocześnie lokalizacja zapewnia spokój i ciszę oraz solidną dawkę soczystej zieleni.

Oto kilka przykładów:

  • sklep Żabka – na osiedlu
  • ul. Puławska – 300 m 
  • szkoła podstawowa – 800 m 
  • przedszkole – 450 m 
  • Auchan, Leroy Merlin, Norauto – 800 m
  • Decathlon – 250 m 
  • Przychodnia – 300 m  

Wybierz kategorię miejsc które mają być pokazane na mapie.

Zmiana dni otwarcia Biura Sprzedaży!
Szanowni Państwo, informujemy, że od czerwca nasze Biuro Sprzedaży jest nieczynne w soboty. Zapraszamy do kontaktu!